Spotkanie opłatkowe w Drohiczynie.

W czwartek 9 stycznia 2013r. w Drohiczynie odbyło się spotkanie opłatkowe, na które zaprosił delegację naszej szkoły jego ekscelencja Antoni Pacyfik Dydycz – Biskup Diecezji Drohiczyńskiej.W spotkaniu wzięli udział  duszpasterze, dyrektorzy, katecheci i nauczyciele oraz delegacje uczniów z dwudziestu dwóch  placówek szkolnych – siedemnastu noszących imię bł. Jana Pawła II oraz pięciu, nazwanych imieniem Sługi Bożego  ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, znajdujących się na terenie diecezji drohiczyńskiej. Pani Dyrektor, Panie Katechetki wraz z przedstawicielami uczniów naszej szkoły, wzięli udział we mszy swiętej, obejrzeli inscenizację jasełkową związaną z Bożym Narodzeniem i podzielili się opłatkiem ze wszystkimi, którzy obecni byli na spotkaniu. Dzękujemy za zaproszenie.