Choinka Szkolna

Dzień trzynastego lutego 2018r. był szczególnym dniem w naszej szkole . Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami bawili się na odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej. Właśnie tego dnia odbyła się szkolna zabawa choinkowa połączona z rozdaniem poczty walentynkowej. Chętne dzieci przebrały się w stroje karnawałowe, a w nagrodę zostały im rozdane upominki zakupione przez przedstawicieli Rady Rodziców.
Najstarsi uczniowie wspaniale integrowali się z młodszymi, zachęcając ich do tańca. Oczywiście nie obyło się bez poczęstunku w postaci pączków ufundowanych po raz kolejny przez przyjaciela naszej szkoły, Pana Jacka Molskiego, właściciela piekarni „ Smak”. Serdecznie dziękujemy!
Tego dnia nasi podopieczni z uśmiechem na twarzy pokazali, jak można bezpiecznie i kulturalnie się bawić. Dla wszystkich uczniów i nauczycieli były to mile spędzone chwile, które tak wiele wnoszą do codziennego życia całej społeczności szkolnej.
Osoby odpowiedzialne:Beata Stankiewicz, Renata Skwierczyńska, Barbara Rozbicka, Edyta Wojewódzka, Mariola Stolarczuk, Grzegorz Nowotniak.